Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 100 TL / Gold Üyelik 250 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Bazen Uyelik Bilgileri " Gereksiz E Posta Kutusuna " Düşmekte Olup Mutlaka Gereksiz Eposta Kutusunu Kontrol Ediniz.

Sıva Kurutma Firmaları

Sıva Kurutma Firmaları

Sıva Kurutma Firmaları, inşaat ve emlak kategorisinin altında olan, inşaat nem kurutma sistemleri kategorisinde bulunan sıva kurutma firmaları mevcuttur.

Sıva nem kurutma işlerinize hızlı bir şekilde müdahale edip, sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturmak için kaliteli firmalar ve deneyimli ekipleri ile sizlere hizmet vermektedirler.

Sıva kurutma firmaları arasında en geniş ve en gelişmiş makine portföyüne sahip olan firmalardan kurutma cihazlarını isterseniz satın alabilir ya da belirli bir aralık içerisinde yapacağınız kurutma işiniz için kiralayabiliyorsunuz.

Sıva Kurutma cihazların özelliklerini sıralamamız gerekirse;

  • Yüksek üfleme gücü ile güçlü bir ısı enerjisi verebilmesi
  • Taşınabilir özelliği sayesinde geniş alanlarda kullanılabilmesi
  • Çalışmak için harcadığı tüm enerjiyi ısı enerjisine dönüştürebilmesi
  • Uzun saatler boyunca çalışabilme özelliği ile performans düşüklüğü yaşamadan hizmet verebilmesi
  • Her türlü ortamda ve engebeli arazilerde hiçbir arıza yaşamadan çalışabilmesi
  • İster yakıt enerjisi ile ister elektrik enerjisi ile çalışabilen modellere sahip olması

şeklinde sıralayabiliriz.

Kayıtlı Firmamalar aracılığı ile satın aldığınız ya da kiraladığınız cihazınız profesyonel teknik personelleri aracılığı ile vereceğiniz adrese getirilmekte,

kullanımı hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılmakta ve cihazdan maksimum verim alma yolları hakkında ipuçları verilmektedir.

Kurutma cihazı özellikle inşaat sektöründe sıfırdan bina yapımlarında, binaların tadilat işlerinde ve restorasyon çalışmalarında yoğun olarak kullanılmaktadır.

Eğer iş çevrenize, sosyal ortamlarınıza veya internet üzerinden yapmakta olduğunuz aramalarınızda sıva kurutma firması arıyorum,

ancak bulamıyorum şeklinde serzenişlerde bulunuyorsanız firmamız olarak aradığınız kurutma firması olmaya talibiz.

Eski zamanlarda sadece yaz aylarında daha fazla inşaat olmakta iken artık günümüzde kış aylarında da inşaat sektörü oldukça hareketlidir.

Ancak özellikle kış aylarında İstanbul’un iklimsel olarak soğuk ve bir o kadar yağmurlu hatta karlı geçmesi sebebiyle inşaatlarda ve tadilatlarda

kullanılan sıva kolay bir şekilde kurumamakta ve yapılarda özellikle nemlenme sorunları ortaya çıkmaktadır.

Sıva kurutma firmaları Türkiye ve ilçelerinde faaliyet göstermekte olan firmalar kurutma cihazları ile sıva kurutma sorunlarınızı çok kısa sürede çözmekte

ayrıca sıvanın sağlıklı kurutulamamasında kaynaklanan nemlenme sorunu yaşamamanız için gerekli tedbirleri de almanızı sağlamaktadır.

Nemlenme sorunu fark edildiği anda mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturulmalıdır.

Eğer fark edildiği halde göz ardı edilirse nemlenme sorunu kısa sürede büyüyerek tüm binayı sarabilir ve sonrasında önüne geçilmesi için büyük külfetlere katlanılmak durumunda kalınabilir.

Bu sebeple nemlenme olayının başlangıcı olan ıslaklık sorunu fark edildiği anda direk alanda gerekli önlemler alınmalı ve nemlenmenin nereden kaynaklandığı tespit edilip

sorun giderildikten sonra kurutma cihazımızın mucizevî gücüyle nemlenme sorununun tüm etkileri (kötü görüntü ve pis koku) ortamdan uzaklaştırılmaktadır.

Sıva kurutma firması olarak kendi bünyelerinde bulunan cihazların alan büyüklüğüne bakmaksızın nemlenme sorununa çözüm bulacağından eminiz.

Özellikle İstanbul’da deniz olması sebebiyle nemlenme sorunu ile hemen hemen tüm binalarda karşılaşılmaktadır.

Bu nemlenme sorunu ile başa çıkabilmek aslında çok kolaydır. Edinilebilecek bir kurutma cihazı ile çok kısa sürede ortamdan nem uzaklaştırılabilmektedir.

Ortaya çıkan nemlenme sorununu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabileceğiniz tek yöntem kurutma cihazı ile kontrollü bir şekilde kurutma işlemini gerçekleştirmektir.

Binalarınızda uyguladığınız sıva çalışmasından sonra kısa süre içerisinde kurutabilmeniz için sitemizde kayıtlı bulunan firmalar ile irtibata geçmeniz ve cihazları ile tanışmanız işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Sektörel Firma Rehberi

Sitemizde kayıtlı olan ilgili firmalar inşaat ve emlak kategorisinin altında bulunan inşaat nem kurutma sistemleri bölümünde kayıtlı firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizde Firma sahibi iseniz firmanızı bu kategori altında ekleyerek, bu hizmet sürecine dahil olabilirsiniz. Kayıt İçin Tıklayınız