Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 250,00 TL / Gold Üyelik 750,00 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Bazen Uyelik Bilgileri " Gereksiz E Posta Kutusuna " Düşmekte Olup Mutlaka Gereksiz Eposta Kutusunu Kontrol Ediniz.

Emlak Web Tasarımı

Emlak Web Tasarımı

Emlak Web Tasarımı, Teknolojinin gelişmesi, internetin sadece iletişim değil pazarlama sektöründe de kullanılmaya başlanmasıyla beraber tüm şirketler internet üzerindeki yerini almaya başlıyor.

Emlak sektörü de internet üzerinden pazarlama yapmaya, müşterilerin satın alacakları ya da kiralayacakları ev, işyeri ve benzeri gayrimenkullerin fotoğraflarını internete koyarak satış ya da kiralama işini gerçekleştiriyorlar.

Emlak işi ile uğraşanlar, emlak web tasarımı yaptırarak işlerini internete taşıyor.

Emlak pazarlama işinin internet üzerinden kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için olmazsa olmazlar bulunuyor.

Bunlar arasında, emlakçı gayrimenkullerin fotoğraflarını ve özelliklerini yönetim panelinden eksiksiz girebilirken gayrimenkul almak ya da kiralamak isteyenler de site içi arama motorunu kullanarak istedikleri ev ya da iş yeri ile ilgili arama yapabilmeli.

Yani tasarımcı tarafından alt yapısı hazırlanan "Emlak sitesi" öyle yapılmalı ki emlakçı tasarımcısından, müşteri emlakçıdan memnuniyet duymalı.

Kısacası emlak firmalarının da site kullanıcılarının da tüm ihtiyaçları karşılanmış olmalı.

Hazırlanacak "Emlak scripti" ile özgün olan ve kullanıcıya rahat kullanım imkanı sunan site, SEO uygulamaları yapılarak rakiplerinden bir adım yukarıda olduğu takdirde

hem müşterilerde artış sağlanacak hem de oluşturulacak yeni pazarlar sayesinde kazanca kazanç eklenecek.

"Emlak yazılımı" yapılırken site sahibine farklı alternatiflerin sunulması da müşteri memnuniyetini artıran konular arasında yer alıyor.

Bunun için hazır paketlerden ve temalardan birinin seçilebileceği gibi firmaya özel olan istekler de web yazılımcısı tarafından siteye eklenebiliyor.

Emlak web siteleri dinamik olarak hazırlanan ve sık sık güncellenen siteler arasında yer alıyor.

Daha açık bir anlatımla hazırlanan site öyle bir şekilde hazırlanmalı ki, Adana’dan İstanbul’a tayini çıkmış biri ziyaret ettiği emlak web sitesinde İstanbul’da bulunan kiralık evleri sanal olarak gezebilmeli fotoğraflarına ve portföy bilgilerine ulaşabilmeli.

Kiralamak istediği evi internet üzerinden kiralayabilmeli İstanbul’a geldiğinde ise eşyalarını koyup yerleşmesi kalmalıdır.

Emlakçı ise yönetim panelinden satılacak ya da kiralanacak gayrimenkul ile ilgili bilgileri ve görselleri zorlanmadan koyabilmeli ve müşterisini beklemeye başlamalıdır.

Web tasarımcı tarafından tasarımı yapılarak hazırlanan web sitesinin ise görselliği ön planda olmalı, hazırlanan emlak sitesi tüm tarayıcılarla uyumlu olarak çalışabilmelidir.

Böyle bir emlak web sitesi ise işinde profesyonelliği ön planda tutan web tasarımcılar ve web programcılar tarafından hazırlanıyor.

Eğer işinizde profesyonelliği ön planda tutuyorsanız emlak web tasarımı hazırlatmak için profesyonel tasarımcılarla çalışmanız gerekiyor.

Profesyonel ekibimizle emlak sitenizi tasarlamak için hizmetinizdeyiz. 

Emlak Web Tasarımı

İletişim için : 0538 020 67 45