Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 100 TL / Gold Üyelik 250 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Acil Çilingir

Acil Çilingir

Acil Çilingir

Kapıda kaldığımız ya da anahtarımızı değiştirmek istediğimizde acil çilingir hizmetine ihtiyaç duyarız.

Günümüz şartlarında kimseye güvenme cesaretimiz kalmadığı için yeni bir eve taşındığımızda ilk işimiz anahtarı değiştirmek olur.

Bu noktada anahtarınızı değiştirirken çilingir ruhsatı olmayan kişi ya da kişilere anahtar değiştirme ya da anahtar kopyalama işlemlerinizi yaptırmamanız gerekmektedir.

Kendi hırsınızı kendiniz hazırlamış olursunuz. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için tanımadığınız ya da güven vermeyen insanlardan çilingir hizmeti konusunda yardım istemeyiniz.

Acil çilingir hizmeti veren firmamız İstanbul genelinde hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında bütün ilçelere hizmet vermektedir.

Adalar, Ataşehir, Beykoz ve Çekmeköy ilçelerine 7 gün 24 saat çilingir hizmetimiz devam etmektedir.

Bir çilingircinin profesyonel olduğunu kapıya ve kilit yerine zarar vermeden işini yapmasından anlayabilirsiniz. Yalnız hırsızlık olaylarının önüne geçmek için ruhsatsız ve tanınmayan çilingircilere anahtarlarınızı teslim etmemelisiniz.

Çilingire ne zaman ihtiyacınız olacağı belli olmaz. Günün her saati sizlere güven ile hizmeti eden acil çilingir firması ile anahtarlarınızı güven ile halledebilirsiniz.

Çilingirlik mesleği yalnızca anahtar çoğaltma ve anahtar yenileme işlemlerini yapmamaktadır.

Aynı zamanda kepenk sistemleri, güvenlik sistemleri, kasa kilit ve şifre işlemleri de acil çilingir hizmetleri arasında yer almaktadır.

Firmamız bünyesinde profesyonel olarak verdiğimiz çilingir hizmetimizde ayrıca otomobil anahtarı, otomobil kumandası hizmetimiz de mevcuttur.

Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek otomobilinizin anahtarının kopyalama işlemini ya da çoğaltma işlemi yaptırabilirsiniz.

Firmamız profesyonel ekip arkadaşları ile birlikte İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar, Çatalca, Esenler, Gaziosmanpaşa ve Küçükçekmece ilçelerinde mobil hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat yanındayız.

Ayrıca firmamızın çilingir hizmeti kapsamında hırsızlara karşı güvenlik sistemleri de mevcuttur.

Güvenliğinden endişe ettiğiniz kapılarınızda hem yeni kilit hem de dilerseniz kapınıza ek olarak fazladan güvenlik kilidi yapımı da yapılmaktadır.

Acil çilingir İstanbul ekibi olarak Anadolu yakasında Sancaktepe, Kartal, Kadıköy, Şile ve Tuzla ilçelerinde iş yerleriniz, eviniz, garajlarınız için çilingir hizmetimiz devam etmektedir.

Günümüzde en çok kullanılan anahtar güvenlik sisteminden olan prokilit sistemi siz değerli müşterilerimiz için firmamızın bünyesinde hizmetinize açıktır.

Prokilit sisteminden bahsedecek olursak; hırsızlara karşı üst düzey bir koruma sistemidir.

Bu sistemde mekanik olarak tasarlanan ve iki gruptan oluşan bir güvenlik sistemidir. Bu sistem sayesinde hırsızların kapı açarken kullandıkları tornavida gibi aletlerin kapı arasına girmesi engellenir.

Firmamız genelde kapı güvenlik sistemlerinde kapıya ek olarak kancalı kilit sistemini önermektedir.

Bu sayede içerden kanca ile kapınızı daha güvenli bir şekilde kilitleyebilirsiniz. Emniyet çubuğu ya da emniyet kancası da yine kapının iç kısmına monte edilerek güvenliğinizi artıran kilit güvenlik sistemlerindendir.

Özellikle iş yerlerine uyguladığımız güvenlik ve kilit sistemleri ile Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Üsküdar, Başakşehir ve Pendik ilçelerinde sizlerin hizmetine devam etmekteyiz.

Sizler de firmamız ile iletişime geçerek acil çilingir fiyatı ve diğer güvenlik ve kilit sistemleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çilingir hizmeti veren firmalar için referanslar oldukça önemlidir.

Sizler de bizim yaptığımız ve devam ettiğimiz güvenlik sistemleri için bizleri yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Güvenliğiniz önceliğiniz ise sizden tek ricamız güvenmediğiniz ve referansları ve çilingir ruhsatı olmayan kişi ya da kişilere evinizi, arabanızı, anahtarlarınızı emanet etmemenizdir.

Fabrikaların ve işletmelerin yoğun olduğu Bakırköy, Fatih, Güngören, Büyükçekmece ve Kâğıt hane ilçelerinde gün içerisinde dilediğiniz zaman bizleri arayarak çilingir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Acil çilingir firması olarak siz değerli müşterilerimizin öneri ve taleplerini değerlendirmekteyiz.

Sizlerin güvenliğini bizler de sizin kadar önemsemekte ve 7 gün 24 saat İstanbul genelinde bütün ilçelerde sizlere hizmet sunmaktayız.

TÜM ÇİLİNGİR İŞLERİ YAPAN FİRMA YADA KİŞİLERİN BULUNDUĞU PLATFORM

İlgili Kategori Altına Sizde Firmanızı Ücretsiz olarak, Üst Kategori Olan Kurumsal Hizmetler Kategori altında olan Çilingir Hizmetleri kategorisine Firmanızı Ekleyebilirsiniz.