Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 100 TL / Gold Üyelik 250 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

24 Saat Çilingir Hizmeti

24 Saat Çilingir Hizmeti

24 Saat Çilingir Hizmeti

Arızalı kapı kilidi açma ya da çelik kapı kilidi açma konusunda 24 saat çilingir hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerine sunulan hizmetler arasındadır.

Çilingirlik hizmetimiz kapsamında sadece kapı kilidi açma hizmeti bulunmamaktadır. Aslında çilingirlik hizmeti sadece kapı kilidi açan kişi olarak bilinir.

Günümüzde ise çilingirler sadece kapı açma işi ile ilgilenmekle kalmamaktadır.

Her türlü güvenlik sistemlerini çilingirlik hizmeti veren yerlerde bulabilirsiniz. Hizmet verilen güvenlik sistemleri içerisinde araba kilit kopyalama, alarm sistemleri ve kamera sistemleri de bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık kilit sistemleri de değişkenlik göstermeye başlamıştır.

Dokunmatik ekranlı kilit sistemlerinden, parmak izi ile kodlanmış kilit sistemlerine kadar pek çok güvenlik sistemi geliştirilmiştir. Bu sistemler yavaş yavaş ev ya da iş yerlerinde de uygulanmaya başlanmıştır.

Sizlerin can ve mal güvenliği için güvenlik sistemleri uzmanları her geçen gün yeni bir kilit sistemi geliştirmektedirler. Durum bu şekilde olunca da çilingirlik mesleği de kendini geliştirmek zorundadır.

24 saat çilingir hizmeti veren firma olarak teknoloji ile birlikte kendimizi geliştirmek hedefimizdir. Günümüzde teknolojiden uzak bir çilingir düşünülemez. Çünkü gecenin bir saatinde bile çilingire ihtiyacınız olabilir.

İletişime geçtiğiniz çilingir size yardımcı olamadıktan sonra bir anlamı da kalmayacaktır. Bu kadar teknoloji ile iç içe olmayan ev ve iş yerlerinde ise çelik kapı kullanımı tercih edilmektedir.

Çelik kapıların kilit sistemleri de üst düzeyde koruma sağlayabilmektedir. 24 saat çilingir hizmeti firması olarak siz değerli müşterilerimize her türlü kapı açma hizmetimiz bulunmaktadır.

24 saat çilingirci olarak siz değerli müşterilerimize çilingirlik ile ilgili dikkat etmeniz gereken birkaç bilgi vermeye çalışacağız.

Başta bilmeniz gereken şey çilingirlik ruhsatı olmayan ya da çilingirlik belgesi olmayan kişi ya da kişilere hiçbir şekilde çilingirlik işlerinizi yaptırmamalısınız.

Eskiden usta çırak ilişkisi altında çilingirlik mesleğinin öğrenildiğini hemen herkes bilmektedir.

Fakat milli eğitim bakanlığının da çilingirlik mesleğini hem kurslar ile hem de okullarda eğitim vererek desteklemesi de çilingirlik mesleğinin artmasına sebep olmuştur.

Sertifika ya da çilingirlik ruhsatı sınavlar sonrasında başarılı olan kişilere verilmektedir. Sınavda başarılı olarak çilingir sertifikasına sahip olan kişiler kendi dükkânlarını açabilmektedirler.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken hırsızlığa karşı önlem almak için sizlere gelen çilingirin sertifikası ya da ruhsatı olup olmadığına bakmalısınız. Özellikle çilingirlik mesleğinin hilelerini öğrenen hırsızlar da çoğunluktadır.

Ya da diğer bir deyişle görevini kötüye kullanan insanlarda olabilir.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için çağırdığınız çilingirin gerekli evraklarını kontrol ederek emin olmalısınız. Güvenliğiniz için herkese güvenmemeli ve anahtarlarınızı kimseye vermemelisiniz.

24 saat çilingir hizmeti İstanbul genelinde verdiğimiz bir hizmettir. İstanbul merkez ilçe başta olmak üzere her iki yakada da bütün ilçelerde çilingirlik hizmetimiz bulunmaktadır.

Çilingirlikle ilgili bilinmesi gereken en önemli şey hiçbir çilingir kapıya ve kilide zarar vermez. Yani bir çilingir anahtar ya da kilit göbeği değiştirecekse bunu kapıyı ya da eski kilidi kırarak yapmaz.

Elinde mevcut olan çilingirlik mesleği için kullanılan aletleri profesyonel olarak kullanarak ustalıkla kilit değişimi işini kırmadan gerçekleştirir.

24 saat çilingir hizmeti vermemizin sebebi de sizlerin ne zaman bir çilingire ihtiyacınız olup olmadığının belli olmamasındandır.

Gecenin bir vakti de çilingire ihtiyacınız olabilir. Hatta Pazar günleri gece bile bir çilingire ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden 7 gün 24 saat çilingirlik hizmetimiz bulunmaktadır.

Gündüz ya da gece verilen çilingirlik hizmeti arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Yine aynı şekilde anahtar değiştirme ile kilitli kapıyı açma arasında da fiyat farkı bulunabilmektedir.

24 saat çilingir hizmeti fiyatı ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

SİTEMİZDE BULUNAN ÇİLİNGİR FİRMALARINI ZİYARET EDİN

Sektörel Firma Rehberi Kayıdı İçin Üst Kategori : Kurumsal Hizmetler / Çilingir Hizmetleri Altında Kayıt açabilirler.