Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Konveyör Bant Firmaları

Konveyör Bant Firmaları

Konveyör Bant Firmaları | Konveyör bant firmalarının ürettiği bant sistemleri son yıllarda gelişen teknoloji ile büyük bir gelişim göstermiştir.

Teknolojik atılım ile dünya genelinde endüstri 4.0 devriminin birçok sonuçları başlamış bulunmakta konveyör bant firmaları de dünya genelinde gelişen trendi takip etmektedir.

Ülkemizde bu gelişen teknolojiye özel firmaların öncülüğü sayesinde takibini sürdürmektedir. Ambalaj ve kutu ürünlerinin taşınması işlemi yıllardır gelişen inovatif faaliyetler ile değişim gösterdi.

 

Konveyör Sektörü

Oluşturulan bantlarda Acetal e inox zincirler hasır bantlarla oluşturulan konveyörlerden daha farklı sistemlere sahiptir.

Her türlü maddelerin taşınması için farklı kullanım amaçları için oluşturulan konveyör sistemler eskinin aksine katı üretim maddeleri yerine her türlü fiziksel yapıda ürünler taşınmaya başlanmıştır.

Belli derecede ortalama olarak -20 ile 130 derece aralığında madde taşınmasına imkan sağlayan konveyörlerin ülkemizde fabrikalara ulaştırılmasına kadar hizmet eden birçok konveyör bant firmaları sayesinde tedarik edilir.

Ülkemizde belli başlı firmalar bu konuda üretim yapmaktadır. Asbelt Konveyör Bant, Yücel Kayış, Yörük Konveyör, Netta Konveyör, Mimsan Bant, Kale Conveyor gibi firmalar sektörün ihtiyacını karşılamak için birçok bant üretmektedir.

 

Meysan Conveyor

Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Kale konveyör bant firmaları de öncülük etmektedir. Ürettiği konveyör bant kalitesi ve 0 Türk üretimi olması sebebi ile çokça tercih edilmektedir.

ISO ve TSE standartlarına uygun üretim sertifikalarına sahiptir. 1975 yılında girdiği konveyör bant sektöründe lider firma özelliğini hali hazırda korumaktadır.

 

Meysan Konveyör Bant 

Düz transmisyon bant üretiminde PVC ve PU bant üretimini benimseyen firma tercih edilen bir firmadır. Her türlü iletim sistemleri üzerinde üretimi bulunan Asbelt uygun fiyatları ile öne çıkıyor.

 

Meysan Konveyör

Firma çok çeşitli konveyör bant üretmektedir. Dönemeç bantlar, açık gıda bantları, spor koşu bantları, genel taşma bantları, eğimli taşıma bantları ve ilaç sektörü bantları gibi birçok konveyör bant üretimini gerçekleştirebildiği için çok yönlü firmaların yöneldikleri ilk firmadır.

 

Meysan Bant Kayış

İstanbul’da ana üretim fabrikası bulunmaktadır. Çözüm odaklı çalışmaları ile yenilikçi teknolojilerin peşinde olan firma önem verdiği AR-GE çalışmaları ile ortak çalışan fabrikaları için her türlü yenilikçi sistemi sağlayabilmektedir.

 

İrtibat İçin : 0212 614 33 28 / 0532 784 73 47