Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 100 TL / Gold Üyelik 250 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Bazen Uyelik Bilgileri " Gereksiz E Posta Kutusuna " Düşmekte Olup Mutlaka Gereksiz Eposta Kutusunu Kontrol Ediniz.

Acil Çilingir Servisi

Acil Çilingir Servisi

Acil Çilingir Servisi

Ne zaman bir acil çilingir servisi hizmetine ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz. Bazen anahtarınız kaybolabilir ya da bir yerde düşürüp hatırlayamayabilirsiniz.

Anahtarınızı nerede düşürdüğünüzü hatırlamadığınız anda anahtarı değiştirmeniz sizlerin can ve mal güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

Çilingir hizmetinizi alacağınız kişi ya da kişilerin ne kadar güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Çilingirlik hizmeti eski çilingirlik hizmetleri ile sınırlı değildir. Günümüzde çilingircilerden tüm güvenlik sistemleri hakkında yardım ve hizmet alabilirsiniz.

Çilingirlik sadece anahtar hizmeti anlamına gelmemektedir. Şifreli şahsi kasalarınızın şifre değiştirme ve şifre açma işlemlerini de çilingirden yardım alarak halledebilirsiniz.

Acil çilingir servisi firması olarak İstanbul genelinde Avrupa yakasında hizmet verdiğimiz ilçeler arasında özellikle işletme ve iş yerleri açısından oldukça kalabalık olan Bakırköy, Beyoğlu, Eyüp, Küçükçekmece ve Zeytinburnu ilçeleri de yer almaktadır.

Firmamız bünyesinde yer alan hizmetlerimiz arasında anahtar kopyalama ve çoğaltma, çelik, ahşap ya da demir kapı açma, her marka kilit ve kapı kilidi göbeği satışı, otomobil anahtarı çoğaltma ve otomobil kapısı açma, otomobil uzaktan kumanda sistemi yapma yer almaktadır.

Garaj uzaktan kumanda kontrol sistemi yapma, çelik kapılara sonradan yüksek güvenlikli emniyet parçaları yükleme hizmetlerimiz de bünyemizde yer alan siz değerli müşterilerimiz için verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Ayrıca yaylı kapı montajı ve satışı da yapmaktayız.

Çilingirlik hizmetimiz sırasında siz değerli müşterilerimizin talep ve önerilerini dikkate alarak firmamızı geliştirmeye çalışmaktayız.

Haftanın 7 günü 24 saat acil çilingirci ihtiyacınız da sizlere bir telefon kadar uzağız.

İstanbul Anadolu yakasında Adalar, kartal, Maltepe ve Pendik ilçelerinde otopark kapı ve güvenlik sistemleri ile birlikte çilingir hizmetlerimiz de devam etmektedir.

Çilingir mesleği ile uğraşan insanların belirli bir çalışma saatleri bulunmamaktadır. Meslekleri itibari ile uyguladıkları bu çalışma saatlerine göre de fiyat listesi çıkarmaktadırlar.

Mesela gece ya da gündüz fiyatları farklı olarak belirlenmiştir. Acil çilingir servisi hizmeti veren firma olarak anahtar değişmenin ya da anahtar kopyalamanın fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Yani çilingir hizmeti yapılacak alana göre, işe göre ve işin uygulandığı saatlere göre fiyatlarda farklılık gözlenebilir.

7 gün 24 saat hizmetinizde olan firmamız bünyesinde çalışan çilingirciler ustalık belgesi ve çilingir ruhsatı olan işinde profesyonel kişilerdir.

Acil çilingir servisi Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz ilçeler arasında fabrikalar ve üretim yerleri güvenlik sistemleri konusunda hizmetlerimizin devam ettiği Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir, Manisa, Yozgat il ve ilçelerinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Ustalık belgesi olmayan ve belirli bir işletme yerinde çilingir işi ile uğraşmayan kişi ya da kişilere anahtarlarınızı teslim etmeyiniz.

Korsan çilingirler sizlerin mal ve can güvenliğiniz için en büyük tehlikeyi oluşturmaktadırlar.

Günümüz teknolojisi ile güvenlik sistemleri de değişiklik göstermeye başlamıştır. Kartlı ya da parmak izi ile geçişli kapılar hakkında merak ettiklerinizi firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda manyetik anahtar sistemleri hizmetimiz de siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte çilingir mesleğinin hizmetleri de kendi bünyesinde artış göstermektedir.

Manyetik kilit sistemleri, parmak izi ile kilit sistemleri ve de firmamız bünyesinde çilingirlik hizmetimiz kapsamında sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Çilingirlik mesleği Milli Eğitim Kurumu kapsamında iş öğretilerek sertifika ve ruhsat verilen bir meslektir.

Acil çilingir servisi olarak büyük iş merkezlerinin ve holdinglerin güvenlik sistemlerini yaptığımız Antalya, Muğla, Denizli ve Aydın il ve ilçelerinde çilingir hizmetlerimiz devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz sitemizde kayıtlı firmalar ile iletişime geçerek acil çilingir servisi fiyatı ve Türkiye genelinde yaptığımız hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TÜM ÇİLİNGİR İŞLERİ YAPAN FİRMA YADA KİŞİLERİN BULUNDUĞU PLATFORM

İlgili Kategori Altına Sizde Firmanızı Ücretsiz olarak, Üst Kategori Olan Kurumsal Hizmetler Kategori altında olan Çilingir Hizmetleri kategorisine Firmanızı Ekleyebilirsiniz.