Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 250,00 TL / Gold Üyelik 750,00 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Bazen Uyelik Bilgileri " Gereksiz E Posta Kutusuna " Düşmekte Olup Mutlaka Gereksiz Eposta Kutusunu Kontrol Ediniz.

İstanbul Çilingir Firması

İstanbul Çilingir Firması

İstanbul Çilingir Firması

Çilingirlik mesleğinde usta olarak görev yapan ekip arkadaşlarımız İstanbul çilingir firması hizmetimiz kapsamında yer almaktadırlar.

Çilingirlik mesleği yapan kişi ya da kişilerin her kapıyı açarken sorgusuz kapıları açma ihtimalleri bulunamaz.

Bunun sebebi hırsızlık ve dolandırıcılık işlerinin fazlalaşmasından dolayıdır. Gerekirse çilingirlik hizmeti verilecek kişinin hakkında komşularına da sorular sormaktayız.

Aynı zamanda kilit açma ve anahtar değiştirme işlemleri sonrasında makbuz doldurarak sizlere teslim etmekteyiz.

Korsan çilingirlerin günümüzde fazlalaştığını da düşünürsek sizlerin de güven vermeyen ve etraf tarafından tanınmayan çilingirlere iş yaptırmamalısınız.

Genelde çilingirler kendi dükkânları içerisinde hizmet vermektedirler. Ruhsatı ve belgesi olmayan çilingirlere güvenmemelisiniz. Adres bilgileriniz ve anahtar kodlarınızı herkes ile paylaşmamalısınız.

İstanbul da çilingir firması olarak konut bakımından oldukça kalabalık olan ve işletmelerin de fazla bulunduğu Zeytinburnu, Şişli, Silivri Sancaktepe, Eyüp ve Güngören ilçelerinde güvenlik sistemlerimiz devam etmektedir.

Dolap kilitleri, çekmece kilitleri, cam kapı kilitleri de firmamız bünyesinde bulunan hizmetler arasında bulunmaktadır.

Çilingirlik hizmetinin önemli noktaları kapıya ve kilide zarar vermeden işi profesyonel olarak gerçekleştirmektir.

El çabukluğu ve hangi malzemeyi nerede ve nasıl kullanacağı bilmek işin ustalığının bir göstergesidir. Kapıyı zorlayan ve zarar veren çilingirlere güvenmemelisiniz.

İstanbul çilingir firması olarak siz değerli müşterilerimizin talep ve önerileri neticesinde hizmet standartlarımızı yükseltmekteyiz. Firmamızda her türlü çelik kapı güvenliği ve montajı da yaptırabilirsiniz.

Ayrıca kameralı güvenlik sistemleri ve alarm sistemleri satış ve montajını da firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

İstanbul çilingir firmaları arasında yaptığımız işler ve referanslarımız sayesinde farkımızı ön plana çıkarmış bulunmaktayız.

Alarm sistemleri ve asma kilit ve kepenk güvenlik sistemleri ile Küçükçekmece, Gaziosmanpaşa, Silivri, Kartal, Maltepe ve Beylikdüzü ilçelerinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Özellikle en çok rastlanan otomobil anahtarı kaybetme işlemlerinde arabanızın anahtarını kodunu çıkartarak hazırlıyoruz ya da elinizde olan anahtarın kopyalama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Çelik kasa konusunda firmamız bünyesinde çalışan alanında uzman arkadaşlarımıza güveniyoruz. Her türlü çelik kasa şifre açımı, şifre değişimi yapılmaktadır.

Çilingir hizmeti yaptırdığınız zaman yapılan anahtarın kilidi açıp açmadığına dikkat etmelisiniz. Açarken ya da kilitlerken herhangi bir zorlama yapmamalıdır.

Çilingirlik mesleği konusunda işinin ustası olan kişi ya da kişiler anahtar ya da kilit değiştirme işlemini 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlamaktadırlar.

İstanbul acil çilingir firması ihtiyaçlarınız için siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız.

İstanbul çilingir firması hizmetleri kapsamında hizmet verdiğimiz diğer ilçeler arasında ise; Beyoğlu, Şile, Bahçelievler, Beykoz, Eyüp ilçeleri de bulunmaktadır.

Özellikle bina giriş çıkışlarında kapılarda bulunan kapı hidroliği satışı ve montajı hizmeti de firmamızın sizlere sunduğu hizmetler arasındadır. Yaylı kapı hidroliği sistemi kapıların sürekli kapalı kalmasını sağlamaktadır.

Bu da kış aylarında binanızın sıcak kalmasını sağlar ve güvenlik açısından da tedbirli olmanıza yardımcı olur. Genellikle villalarda kullanılan Amerikan kapıların topuzlu kilit sistemleri de firmamız bünyesinde mevcuttur.

Eğlence mekânlarında da sıkça kullanılan Amerikan kapılar için kilit sistemleri uygulamalarımız Beşiktaş, bağcılar, Kağıthane, Ümraniye ve Arnavutköy ilçelerinde devam etmektedir.

Ayrıca lav obalarda kullanılan anahtarsız kilit sistemleri de ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

İstanbul çilingir firması hizmetlerimiz kapsamında firmamız ile iletişime geçerek fiyatlarımız ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çilingir firması İstanbul genelinde hizmet verdiğimiz yerler arasında Esenyurt, Çatalca, Şile, Ataşehir ve Üsküdar da yer almaktadır.

Firmamızı ve sitemizi ziyaret ederek referanslarımızı ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sizlerin talep ve önerileri neticesinde hizmet standartlarımızı yükseltmekteyiz. Çilingir firması olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

TÜM ÇİLİNGİR İŞLERİ YAPAN FİRMA YADA KİŞİLERİN BULUNDUĞU PLATFORM

İlgili Kategori Altına Sizde Firmanızı Ücretsiz olarak, Üst Kategori Olan Kurumsal Hizmetler Kategori altında olan Çilingir Hizmetleri kategorisine Firmanızı Ekleyebilirsiniz.