Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 250,00 TL / Gold Üyelik 750,00 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Bazen Uyelik Bilgileri " Gereksiz E Posta Kutusuna " Düşmekte Olup Mutlaka Gereksiz Eposta Kutusunu Kontrol Ediniz.

İstanbul Çilingir Hizmeti

İstanbul Çilingir Hizmeti

İstanbul Çilingir Hizmeti

İstanbul en kalabalık şehrimizdir. Hırsızlık olaylarının da her geçen gün attığı İstanbul’da kendi önlemlerinizi güvenlik sisteminizi arttırarak sağlayabilirsiniz.

İstanbul çilingir hizmeti veren firmamız alanında profesyonel ekip arkadaşları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çilingirlik mesleği her türlü kilitli alanı açan kişi ya da kişilerdir. Günümüzde çilingirler yalnızca kilit açmak konusunda hizmet verilmemektedir.

Kapı montajından, otomobil uzaktan kumanda sistemi yapımı ve otopark güvenlik sistemleri konusunda da çilingirlik hizmeti adı altında verilen hizmetlerdendir.

İstanbul genelinde çilingir hizmetimiz Adalar, Bahçelievler, Silivri, Bayrampaşa gibi gittikçe kalabalıklaşan ilçelerimizde eğlence mekanlarına ve iş yerlerine uyguladığımız güvenlik sistemleri ile devam etmektedir.

Mekanik kilit sistemleri ve çelik kapılara da uygulanabilen şifreli kapı açma sistemlerinin çoğalması ile birlikte çilingirlik mesleğinin eğitimi de artmaktadır.

Ustalık belgesi almanın zorlaşması çilingirlik mesleğinin korunması açısından oldukça önemlidir.

Sizler de kapıda kaldığınız zaman ya da anahtar değiştirmek istediğiniz zaman herhangi bir çilingir ile çalışmamalısınız.

Sizlerin can ve mal güvenliği için seçtiğiniz çilingircinin ustalık belgesinin ve çilingirlik sertifikasının olmasına dikkat etmelisiniz.

Çilingir hizmeti İstanbul genelinde vermiş olduğumuz bir hizmettir. Hizmetlerimiz yalnızca anahtar kopyalama, kilit açma işlemleri ile sınırlı değildir.

Aynı zamanda mekanik kilit sistemleri uygulama, otomobil için anahtar kopyalama, her türlü kilitli kapıyı, kasayı, çekmeceyi açma gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Ayrıca İstanbul genelinde fabrikaların ve üretim işletmelerinin çok olduğu Avcılar, Başakşehir, Güngören, Esenler ve Tuzla ilçelerinde de üst düzey güvenlik sistemleri montajını da yapmaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikte çilingirlik mesleği de büyük bir gelişim göstermiştir. Dokunmatik kapılar, parmak izi ile yapılan anahtarlar yaşamımıza yavaş yavaş yerleşmektedir.

Durum böyle olunca bizler de İstanbul çilingir hizmeti firması olarak siz değerli müşterilerimizin talep ve önerilerine göre hitap edecek şekilde misyonumuzu belirliyoruz.

Çilingir firması olarak bizleri ziyaret ederek referanslarımızı inceleyebilir ve ayrıca uygulama olarak yaptığımız güvenlik sistemleri ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Çilingirlik sertifikasının devlet bünyesinde verildiğini ve belirli bir eğitim ve sınav sonrasında bu sertifikanın verildiğini bilmelisiniz.

Özellikle eğlence mekanları ile ünlü olan Beyoğlu, Beşiktaş, Büyükçekmece, Sarıyer ve Bakırköy ilçelerinde de eğlence mekanlarına özel güvenlik sistemleri uygulanmaktadır.

Çilingir mesleğini seçmiş olan kişilerin el çabukluğu, dikkat ve özel mülke saygı gibi bazı önemli özellikleri olmalıdır. İstanbul acil çilingir hizmeti için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Çilingirlik mesleğinin fiyat tarifeleri gece ya da gündüz yapılan işlere göre farklılık gösterebilmektedir.

Ayrıca yapılan işe göre de fiyat farkı bulunmaktadır. Sizler de İstanbul çilingir hizmeti fiyatı ve ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çilingirlik hizmeti sadece ev ya da iş yerleri için değil; aynı zamanda otopark, bekçi kulübeleri gibi kameralı sistemlerin ve anahtar sistemlerinin uygulanacağı yerlerde de İstanbul çilingir hizmeti uygulanmaktadır.

Fatih, Eyüp, Beylikdüzü, Maltepe ve şile gibi alışveriş merkezlerinin yoğun olduğu ilçelerde güvenlik ve kilit sistemleri uygulamalarımız devam etmektedir.

Sizlerin güvenliği çilingir hizmeti veren firma olarak bizler için oldukça önemlidir. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetinizi bilmekteyiz.  

Sizlere kilit ya da anahtar konusunda dikkat etmeniz gereken noktaları hatırlatmak isteriz.

İlk başta bilmeniz gereken etraf tarafından tanınmayan ya da belirli sabit bir yerde çilingir işi ile uğraşmayan kişi ya da kişilere itibar ederek evinizi ya da özel eşyalarınızın anahtar işlerini yaptırmamalısınız.

Kendi hırsızınızı kendiniz hazırlamamak için çilingir hizmeti isteyeceğiniz kişi ya da kişilerin referansları sizler için çok önemlidir.

İstanbul çilingir hizmeti veren ve bünyesinde profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

TÜM ÇİLİNGİR İŞLERİ YAPAN FİRMA YADA KİŞİLERİN BULUNDUĞU PLATFORM

İlgili Kategori Altına Sizde Firmanızı Ücretsiz olarak, Üst Kategori Olan Kurumsal Hizmetler Kategori altında olan Çilingir Hizmetleri kategorisine Firmanızı Ekleyebilirsiniz.