Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 100 TL / Gold Üyelik 250 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Çilingir Hizmeti

Çilingir Hizmeti

Çilingir Hizmeti

Kapıda kalmak hemen herkesin başına gelmiştir. Anahtarı içeride unutmak ya da bir yerde kaybetmek sonucu kapıda kalmışızdır.

Böyle durumlarda aklımıza ilk gelen çilingir hizmeti veren kişilerdir. Çilingirciye günün her saati ulaşabilmek önemlidir.

Çünkü ne zaman kapıda kalınacağı bilinmez. O yüzden bir çilingircinin günün her saati ulaşılabilir olması gerekmektedir.

Sadece kapıda kaldığınız ya da anahtarınızı kaybettiğiniz zaman değil aynı zamanda yeni bir eve taşındığınızda da anahtarı değiştirmek için bir çilingire ihtiyacınız olabilir.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya il ve ilçelerin de günün her saati çilingir hizmeti veren firmalar sitemizde mevcut.

Ulaştığınız çilingircinin işinde usta olması sizin işinizde kolaylaştıracaktır. Çilingircinin ruhsatı olması gerekmektedir. Bu ruhsat hırsızlık olaylarına karşı sizin emin olmanızı sağlar.

Kapı açma ya da anahtar değiştirme işlemi yapılırken kapıya zarar vermemek işin ustalığını göstermektedir.

Çilingirci bu konuda ne kadar hızlı ve becerikli ise o kadar da usta olduğu belli olur. Yeni bir eve taşındığınızda ilk iş olarak anahtarı değiştirmek istersiniz.

Bu da günümüz şartlarında oldukça doğaldır. Hırsızlara karşı dilerseniz kapınızda mevcut olmayan kilitleri de açtırabilir ve ek koruma yatırabilirsiniz.

Dilerseniz normal kilit olan kapınıza ek olarak içerden sürgü de yaptırabilirsiniz.

Bursa, Manisa, Burdur, Afyon ve Kütahya ile ve ilçelerin de halkına ev ve işyeri anahtarı değişimi ya da kapı açma hizmeti sunan firmaları sizlere sunmaktayız.

Acil durumlarda dolaşarak çilingir hizmeti veren birilerini aramanıza artık gerek yok.

Firmamızın numarasını telefonunuza kaydederek istediğiniz zaman, günün her saati kayıtlı çilingir firmaları ile iletişime geçerek çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Eski kapılara oranla günümüz çelik kapılarının daha güvenli olduğunu biliyoruz. Yalnız bu yeni sisteme göre de hırsızların yeni metotlar geliştirdiğinin de farkındayız. Bu yüzden her çilingire güvenemezsiniz.

Artık dolandırıcılıkta türlü yöntemlerin de geliştiğinin farkındasınızdır. Bu yüzden belirli dükkânda çalışan çilingirciye bile ruhsatı yok ise iş yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Anahtarınızı ya da kapınızı teslim etmek büyük sorumluluktur.

Çilingir hizmeti firması olarak yaptığımız işleri sizlere referans olarak gösterebiliriz. Sadece ev ya da iş yerleriniz için çilingirciye ihtiyacınız olmayabilir.

Aynı zamanda arabanız için, çelik kasalarınız için de çilingir yardımı ile mal ve can güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

Anahtarınızı bir yerde düşürdünüz ve hatırlamıyorsanız beklemeden anahtarınızı değiştirmelisiniz.

Kütahya, Eskişehir, Düzce, Adapazarı ve Gebze il ve ilçelerinde 7 gün 24 saat çilingir hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Çilingir hizmeti İstanbul genelinde Avrupa ve Anadolu yakasında bütün ilçelere sunduğumuz bir hizmettir. Sadece çelik kapı anahtarı yenileme ve değiştirme işlemi yapmıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında tahta ve demir kapı kilit yenileme ve değiştirme, kasa kilidi yenileme ve araba kilidi değiştirme ve yenileme, her türlü anahtar yedekleme işlemi de yer almaktadır.

Ayrıca firmamızın bünyesinde yer alan çilingir hizmetimiz kapı yayları değiştirme, hırsızlık olaylarına karşı güvenlik sistemlerini de siz değerli müşterilerimiz için bulundurmaktayız.

Edirne, Balıkesir, Çanakkale, Uşak, Isparta ve Muğla il ve ilçelerinde de güvenlik sistemleri ve çilingir hizmetlerimiz devam etmektedir.

Çilingir hizmeti sadece anahtar değiştirme ya da kapı açma hizmeti olarak görülmemelidir. Günümüzde kapı güvenliği ile ilgili her türlü hizmeti firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Kartlı kapı sistemleri ve kasa şifre değiştirme ve açma işlemleri de yapmış olduğumuz hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Kapı açma işlemlerinizi ve anahtarınızın kopyalama işlemlerini alanında profesyonel olmayan ve çilingir ruhsatı olmayan kişi ya da kişilere yaptırmamalısınız.

Bu gibi durumlar daha sonra başınıza daha büyük kötü olayların gelmesine sebep olabilir.

Daha az para vermek ya da para vermemek için anahtarınızı ruhsatı olmayan kişilere teslim etmeniz ileride daha büyük maddi kayıplar yaşamanıza sebep olabilir.

Sitemizdeki Kayıtlı firmalar ile iletişime geçerek çilingir hizmeti fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TÜM ÇİLİNGİR İŞLERİ YAPAN FİRMA YADA KİŞİLERİN BULUNDUĞU PLATFORM

İlgili Kategori Altına Sizde Firmanızı Ücretsiz olarak, Üst Kategori Olan Kurumsal Hizmetler Kategori altında olan Çilingir Hizmetleri kategorisine Firmanızı Ekleyebilirsiniz.