Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 100 TL / Gold Üyelik 500,00 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Bazen Uyelik Bilgileri " Gereksiz E Posta Kutusuna " Düşmekte Olup Mutlaka Gereksiz Eposta Kutusunu Kontrol Ediniz.

Elektrik Arızası Servisi

Elektrik Arızası Servisi

Elektrik Arızası Servisi

Elektrik arızalarının tespit edilmeden müdahale edilmesi iş sağlığı ve güvenliği açısından tehlikelidir.

Elektrik arızası servisi olarak siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini sağlayarak arıza tespiti ve onarımı yapmaktayız.

Özellikle yüksek gerilim hatlarında meydana gelecek arızaların giderilmesinde ve tespitinde yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Elektrik profesyonel kişi ya da kişiler tarafından kontrol edilmez ise istenmeyen sonuçlar görülebilir.

Genellikle elektrik arızaları fazla yüklemeden dolayı ve tesisattaki yanlış bağlantılardan dolayı meydana gelmektedir.

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yüksek gerilim hattı arızaları tespiti ve onarımı, enerji hatlarındaki arızaların ve kopuklukların tespiti ve giderilmesi de yer almaktadır.

Elektrik arızası hizmeti veren firmamızın bünyesinde elektrik arıza ve tespiti konusunda alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız çalışmaktadır.

Öncelik iş güvenliği olduğu için hem iş arkadaşlarımızın hem de sizlerin mal ve can güvenliği için gerekli tedbirleri aldıktan sonra arıza tespit çalışmamıza başlamaktayız.

Elektrik kontrol cihazları ile sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilerek kullanılacak gerekli malzemeler ile arıza giderilmeye çalışılır.

Firmamız bünyesinde bulunan elektrik arızası servisi İstanbul genelinde uygulama yaptığımız hizmetler arasında yer almaktadır.

Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Güngören, Fatih ve Silivri ilçelerinde yüksek gerilim hattı arızaları giderme çalışmalarımız devam etmektedir.

Özellikle iş yerlerinde ve büyük işletmelerde sıkça rastlanan elektrik arızaları arasında gerilim seviyesindeki enerji akışının tam sağlanamamasından dolayı meydana gelen arızalar bulunmaktadır.

Elektrik arızası bulma konusunda kullandığımız cihazlar iş güvenliği açısından da oldukça önemlidir.

Bu sayede eski yöntemler kullanılmamakta ve sizlerin ve çalışan arkadaşlarımızın can güvenliği de sağlanmış olmaktadır.

Fabrikaların ve işletmelerin yer aldığı Küçükçekmece, Zeytinburnu, Kadıköy, Sarıyer, Bayrampaşa ve Arnavutköy ilçelerinde elektrik arızaları ve kablo tamir hizmetlerimiz devam etmektedir.

Genellikle elektrik arızası servisi olarak tespit ettiğimiz arızalar tel kopması sonucu meydana gelen arızalardır.

Tel kopması sonucu oluşan arızalar tel koptuktan sonra elektrik gerilimi olan kablonun ucu toprakla temas etmeden gerilim hattı kapatılır ve güç devre dışı bırakılır.

Kopan kablo güç devre dışındayken onarılarak kablolara yeniden güç verilmektedir.

Türkiye elektrik arızası servisi olarak İstanbul, Ankara, Bursa, Bolu, Burdur, Antalya ve diğer il ve ilçelerinde tel kopması sonucu meydana gelen elektrik arızları giderme hizmetlerimiz devam etmektedir.

Elektrik arızaları bazen kuşlardan ya da ağaç dallarından da kaynaklanabilir. Özellikle hava koşullarına bağlı olarak kopmalar yaşandığında erken müdahale oldukça önemlidir.

Genellikle hat arızları toprak telindeki sorunlardan ve kablolardaki çatlamalar ve kopmalardan meydana gelmektedir.

Firmamız ekip olarak elektrik arızası olan alana gittiğinde emniyet kemeri ve hat tabancası gibi iş güvenliği açısından önemli ve zorunlu olan malzemeleri yanından ayırmamaktadır.

Elektrik arızaları sadece sokakta değil ev ya da bina içlerinde fazla yüklemeden dolayı ya da tesisattaki kabloların eskimesinden ve yıpranmasından dolayı da meydana gelebilir.

Özellikle evlerde farkında olmadan kablolardan ve prizlerden kıvılcımlar çıkıyor ya da sıkça elektrik kesintisi yaşıyor iseniz elektrik arızası giderme konusunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

TÜM ELEKTRİK İŞLERİ YAPAN FİRMA YADA KİŞİLERİN BULUNDUĞU PLATFORM

İlgili Kategori Altına Sizde Firmanızı Ücretsiz olarak, Üst Kategori Olan Elektrik & Elektronik Kategori altında olan Elektrik Tesisatı ve Malzemeleri kategorisine Firmanızı Ekleyebilirsiniz.