Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Şimdi Üye Ol

Standart Üyelik 100 TL / Gold Üyelik 250 TL

Üye Kaydı için E Posta Adresinize Gerekli Bilgiler Gönderilecektir..
Lütfen Kullandığınız E posta Adresini Belirtiniz. Aksi Takdirde Üyelik İşlemleriniz Başlamayacaktır.

Bazen Uyelik Bilgileri " Gereksiz E Posta Kutusuna " Düşmekte Olup Mutlaka Gereksiz Eposta Kutusunu Kontrol Ediniz.

Kapı Kilidi Açma Servisi

Kapı Kilidi Açma Servisi

Kapı Kilidi Açma Servisi

Her yapıdaki kapıyı ve kilit sistemini ustalıkla açan kapı kilidi açma servisi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul genelinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Hemen herkes bir kapının kolaylıkla nasıl açıldığını merak eder. Aslında kapı açmak öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Çilingirler ustalıkla ve kolaylıkla her kapıyı açabilmektedir.

Kapı açma ve anahtarcılık konusunda eğitim gören ve buna göre yetişen çilingirler kapıya zarar vermeden kapıyı açabilmektedir.

Bu noktada önemli olan da kapıyı açarken kilit sistemine ve kapıya hiçbir zarar vermeden açabilmektir. Çilingircilik mesleği oldukça eskiye dayanan bir meslektir. Eskiden usta ve çırak eğitimi ile meslek kazandırılmaktaydı.

Günümüzde ise devlet tarafından okullarda eğitim verilerek çilingirlik mesleği kazandırılmaktadır. Çilingirlik sertifikası ya da çilingirlik ruhsatı olmayan kişi ya da kişilerin herhangi bir yerde çilingirlik dükkanı açması imkansızdır.

Bu uygulamaların sizler için en iyi tarafı hırsızlıklara karşı alınan önlemdir. Çilingirlerin kullandığı aletler çok çeşitli olmakla birlikte hepsini farklı amaç için kullanmaktadırlar.

Çilingirlerin kullandıkları aletlerin başında ağaç törpüsü, tornavida, el matkabı, çekiç, kargaburnu, kurbağacık, zımpara, maymuncuk, pense ve tel zımpara gibi aletler bulunmaktadır.

Kilitli kapı açma firması olarak bünyemizde çalışan çilingir ekip arkadaşlarımız alanında profesyonel olup çilingirlikte kullanılan bütün aletler kullanıma mevcut bulunmaktadır.

Hangi gün, günün hangi saati kapıda kalacağınızı ya da anahtarınızda sıkıntı yaşayacağınızı bilemezsiniz.

Çilingirlik firması olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmetimiz bulunmaktadır. Çilingirlik mesleği sadece içerde anahtar kalması ya da anahtarınızın kaybolması durumunda iş yapan bir meslek olarak görülmemelidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte de çilingirlik mesleğinde de kendini öne çıkaracak gelişmeler gözlemlenmiştir.

Sadece kapı kilidi açma ya da anahtarcılık üzerine değil aynı zamanda çilingirlerin yaptıkları diğer işlerden bahsetmek istiyoruz. Alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri de çilingirlerin ilgilendikleri işler arasında yer almaktadır.

Arabalar için anahtar yapımı ve güvenlik kilit sistemleri firmamız bünyesinde çilingirlik hizmeti adı altında bulabileceğiniz hizmetler arasında yer almaktadır.

Garaj kepenkleriniz için kilit sistemleri de firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Şifreli kasalarınız için kilit sistemleri ya da şifre değiştirme ve şifre açma işlemleriniz de yapılmaktadır.

Gerekli karşılıklı güvenlik önlemleri alındıktan sonra kasa işlemleriniz ve kapı işlemleriniz yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan kilitli kapı açma servisi ekip arkadaşlarımız araba güvenlik sistemlerinden, ev ya da işyeri kapı kilit sistemlerine kadar her türlü çilingirlik hizmetinizde yardımcı olmaktadırlar.

Kapı kilidi açma fiyatı konusunda ve bütün hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yaptıracağınız işleme göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Kullanılacak olan ek sistemler montaj dahil fiyatlarımız ile sizlere sunulmaktadır.

Kapı yayları bozulduğunda kapınız kapanırken ya da açılırken zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kapınızı değiştirmek yerine kapıya uygun kapı yaylarının değiştirilmesi hem daha ekonomik hem de daha pratik bir çözüm olacaktır.

Önemli olan çilingirlik mesleğinde bir şeyleri kırıp dökerek değil tamir ederek sağlamlaştırmak önemlidir. Ustalık da bunu gerektirir. Teknoloji ile birlikte şifreli kilitler hem evlerde hem de arabalarda kullanılmaktadır.

Klasik kilit sistemlerine uygulanan çilingirlik işlemleri aynı zamanda şifreli kilit sistemleri için de çilingirlik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kapı kilidi açma servisi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sizlerin talep ve önerileri doğrultusunda hizmet kalitemizi belirliyoruz.

Kapı kilidi açma servisi İstanbul genelinde uyguladığımız bir hizmettir. İstanbul merkez başta olmak üzere bütün ilçe ve semtlerde çilingirlik ve kapı açma hizmetimiz bulunmaktadır.

Çilingirlik hizmeti vermeden önce hasar tespiti ya da yapılacak iş tespiti yapılmaktadır. Soruna göre çözüm üretilmektedir.

Kapı kilidi açma servisi ve diğer hizmetlerimiz hakkında bizler ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. 

KAYITLI ÇİLİNGİR FİRMALARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.