Şimdi Üye Ol

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz
Şu An Ücretsiz Olarak Üyeliğiniz Açılacaktır.

 

Bize Ulaşın

Lütfen Tüm Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

Şifremi Unuttum?

Kayıtlı Bilgileriniz, E Posta Adresinize Gönderilecektir.
Lütfen Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayın.

Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. güvenilir işini bilen hizmet aşkı içe çalışıp emek vererek bir eşyayı orjinali bozulmadan biryerden bir yere aktarımı ile gerçekleşir.

Bunun için insan gücü makina gücü desteği gerekir her sokakta gözümüze takılır bazen kızarız bazen çileden çıksakda birgün mutlaka karşı karşıya gelebilme ihtimalimiz vardır.

Sevgi saygı hizmet bilinci ile çalışanlarda olur diğer türlüde ama sonuçta insan ve makina güçsüz şimdilik olmuyor ilerde teknoloji geliştikçe sektördr kendini yenilerunutmayın notlarınızın bir yerinde nakliyecim diye bir notunuz olsun teşekkürler

Burak nakliyat olarak İstanbul’da hizmet veren evden eve nakliyat firmaları arasında 27 yıllık bilgi birikimimiz ve alanında uzman kadromuz ile lider firma olarak hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımızı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile birlikte firmamızın garantisi altında her türlü hasara karşı kapsamlı bir hasar sigortası dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, sektörün ve yapılacak işin niteliğine göre yetiştirilmiş ve eğitim almış personellerin yanı sıra, taşıma sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz, elektrikçi ve marangozlara da ekibimizde yer veriyoruz.

Her türlü tol ve hava şartlarına uygun olarak hizmet verebilecek niteliklere sahip araçlarımızla, sizlere kaliteyi ve konforlu taşımacılığı en iyi hizmet anlayışıyla sunmaktayız.

Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Hizmetleri için bizi arayın : 0212 224 28 00